X
تبلیغات
نوکر حضرت زهرا سلام الله علیها
یک سایت شیعی جایزه اجرای حکم ارتداد خواننده هتاک ایرانی مقیم آلمان را ۱۰۰هزار دلار اعلام کرد.
آنا: یک سایت شیعی جایزه اجرای حکم ارتداد خواننده هتاک ایرانی مقیم آلمان را ۱۰۰هزار دلار اعلام کرد.

سایت شیعه آنلاین برای اجرای حکم ارتداد «شاهین نجفی» خواننده هتاک ایرانی‌تبار مقیم آلمان، مبلغ "۱۰۰ هزار دلار" جایزه تعیین کرد.

براساس این گزارش، این مبلغ توسط یک بانی خیر از یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس تأمین شده است.

شاهین نجفی خواننده ایرانی مقیم آلمان است که اخیرا آهنگی به شدت توهین آمیز به امام هادی علیه السلام روانه بازار کرد و این اقدام به شدت خشم عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را بر انگیخته و قلبشان را به درد آورده است.

در پی انتشار این آهنگ توهین آمیز، حضرت آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع عظام تقلید شیعه، با صدور فتوایی حکم جسارت کنندگان به امام هادی (ع) را "ارتداد"اعلام کردند.

در عین حال حضرت آیت الله مکارم شیرازی از دیگر مراجع برجسته تشیع نیز در پاسخ به استفتائی در مورد توهین به ائمه و به ویژه امام هادی علیه السلام، حکم این اقدام را "ارتداد" اعلام کردند.
+ نوشته شده در  91/03/02ساعت 2:59 بعد از ظهر  توسط نوکر زهرا سلام االله علیها  | 
 

 

ما میگیم پینوکیو چوبی بود و مغزش از خاک اره بود و صد بار از یک کلک ضربه می خورد نگو پینوکیوهای دنیا کم نیستن... مثلا؟؟

مثلا همین دولتهای عربی منطقه (قطر و بحرین و عربستان و...)

اینا مینشینن با همتاهای غربی شون پیک میزنن و بعدش میان حرفای مستانه می زنن که چی؟ ما به ایران حمله می کنیم و ما چنین میکنیم و چنان می کنیم .

روباه پیر مکار ... انگلیس ... هم که فکر میکنه قرن هیجده ونوزده است و هر غلطی خواست میکنه .... میگه ما اماده کمک به کشورای عربی هستیم (قابل توجه بی بی سی نگاه کن ها !اینا همون حامیای ملت ایرانند که بی بی سی فارسی برامون راه انداختن)

اما ما به پینوکیوهای منطقه میگیم گول حرفای روباه مکار(انگلیس و دار و دسته اش) و گربه نره(امریکا )رو

نخورن .

صدامو یادتون بیاد! که آبرو  و  پولتونو به وسوسه همین روباه مکار و گربه نره دادین بهش اخرش چی شد؟

تازه الان ایران دیگه اون ایران نیست هزارتای اون ایرانه .فکر میکنین ایران به ارتش و سپاهشه ؟ نه !این یه قسمت کوچیک مشکل شماست قسمت عمده اش غیرت و شجاعت ایرانی هاست که تو جنگ هشت ساله گوشه ای ازش رو دیدید.

البته ببخشید رک و راست میگم .... پینوکیو بنده خدا هم بلاخره بعد از الاغ شدن ادم شد شمام کمتر از اون نیستیدها!!!........

+ نوشته شده در  91/03/01ساعت 1:0 بعد از ظهر  توسط نوکر زهرا سلام االله علیها  | 
 
 
 
 
ساعت 16 دخترک جوان ،از خانه بیرون آمد....ارایش غبظ با مانتو مد روز و استینهای بالا زده .... ساعت۱۶:۰۵ از جلو جوانکی ۲۰ساله، با بی اعتنایی رد شد !!!جوانک نگاهی به سر و وضع خودش کرد وبا خودش گفت باید فکری به سرو وضعم بکنم و بروزتر شوم تا نگاه دخترک را به خودم متوجه کنم .او به فکر خرید لباسهای روز و تیپهای توجه جلب کن ،افتاد

ساعت ۱۶:۱۵ دخترک از جلو مغازه داری رد شد ،که مردی ۳۵ساله بودبا زن ودو فرزند، مرد نگاهش به دخترک افتادو بی اختیار او را با زن خودش مقایسه کرد ونتیجه گرفت این کجا وان کجا...ساعت ۱۶:۲۵ دقیقه دخترک از کنار دختری ۱۵ساله رد شد، دخترک ۱۵ ساله که در یک خانواده سنتی و مذهبی زندگی می کرد از خودش پرسید: ایا اینگونه نباید باشم ؟ ساعت ۱۶:۳۵ دخترک از مغازه موردنظرش خریدکرد، مردفروشنده با اشاره به تیپ دخترک ، به شاگردش گفت: باید از این مدلهای جوان پسند، سفارش دهیم ،ساعت ۱۷:۱۵ دخترک خانه بود و  پفک میخورد وتلویزیون نگاه میکرد درحالیکه ظرف مدت ۱ساعت و ربع این تاثیرات را در جامعه گذاشته بود:

==============================================

۱. مصرف گرایی را در مورد جوان اول ترویج کرده بود، با تبعاتی که برای خانواده جوانک بوجود اورده بود

۲.پایه های یک خانواده رالرزانده بود، با همه تبعات یک خانواده لرزان ،برا ی بچه ها و... (درمورد مرد ۳۵ ساله)

۳. مدگرایی را ترویج کرده بود (درمورددخترک ۱۵ ساله و مغازه لباس فروشی)

۴. به پایه های اعتقادی دخترک ۱۵ ساله ضربه زده بود و بین او و خانواده سنتی خود شکاف ایجاد کرده بود ،که میتواند به یک فرار از خانه و فاجعه در آن خانواده منجر شود

۵.بی وفایی و بیتعهدی را با رواج داده بود(در جامعه هوسباز و شهوت الود !هیچ کس تکیه گاه نیست !هیچ مامنی نیست )

۶. به مسابقه زیبایی در جامعه دامن زد

۷.....

==============================================

و سه نکته:

نکته اول:هر کسی میگوید زن ،ضعیفه است !!!قدرت خط دهی زن در جامعه را نمی داند

نکته دوم:ارزش چادر و حجاب برای جامعه از اینجا معلوم می شود

نکته سوم: نکته مهم برای دخترک قصه ما....!!!جامعه، انعکاس رفتار و گفتار و حرکات ما را دیر یا زود به ما برمیگرداند.

 امروز شما در بورسی و یکه تازی میکنی . یک روز هم می اید انچه در جامعه اشاعه دادی گریبانگیر خودت میشود. یعنی جایت با ان همسر مغازه دار و مادر جوانک ۲۰ساله و دخترک ۱۵ ساله عوض می شود انوقت میشنوی  انعکاس گامهای امروزت را در بستر جامعه فردا.

+ نوشته شده در  91/03/01ساعت 12:57 بعد از ظهر  توسط نوکر زهرا سلام االله علیها  | 

آدرس اینترنتی هیئت فدائیان حسین(ع)

http://www.fadaianhosein.blogfa.com

    از این به بعد میتونید با مراجعه به این آدرس هم نشونی جلسه رو

بفهمید هم اینکه فایلهای صوتی و تصویری هیئت رو دانلود کنید.

در ضمن تعدادی از تصاویر کربلا هم داخل سایت هست ، میتونید دانلود کنید ...

یا علی مدد

+ نوشته شده در  91/03/01ساعت 12:24 بعد از ظهر  توسط نوکر زهرا سلام االله علیها  | 
چاپ فرستادن به ایمیل

شهر سامرا چهارمين شهر مقدس عراق است. نام این شهر در اصل « سر من رأی » بوده است یعنی « هر که آن را ببیند شاد می شود » اما بعدها این شهر رو به ویرانی نهاد و به « ساء من رأی » ، « هر که آن را ببیند ناراحت می شود »مشهور شد و پس از مدتی به اختصار ، « سامرا » نام گرفت.

ساختمان اين شهر كه در 124 كيلومتري شمال بغداد و در سمت شرق رودخانه دجله قرار گرفته، به سال 221 هـ . باز مي گردد.در اين سال محمد المعتصم بالله فرزند هارون الرشيد پايتخت خلافت را از شهر بغداد به سامرا منتقل ساخت و تا سال 256 هـ . هشت خليفه از اين شهر حكمراني و خلافت نمودند. در اين سال المعتمد علي الله عباسي بار ديگر به بغداد بازگشت و آنجا را پايتخت خلافت قرار داد.

سامرا طي مدت سه دهه پايتختي، توسعه فراواني يافت و تعداد زيادي از كاخها و تفريح گاهها و مساجد در اين شهر ساخته شد. آنچه امروزه بر اهميت اين شهر مي افزايد، قرار داشتن بُقعه پاك دو امام معصوم و برخي از افراد خانواده ايشان مي باشد.حرم مطهر امام دهم حضرت علي بن محمد الهادي(عليهما السلام) (تاريخ شهادت: سال 254 هـ .) و امام يازدهم امام حسن بن علي عسكري(عليهما السلام)(تاريخ شهادت: 260 هـ .) قلب شهر امروزي را تشكيل مي دهد، اين بقعه در دوران زندگاني دو امام(عليهما السلام)خانه مسكوني آنان بود، و پس از شهادت در آنجا دفن شده اند.

درون ضريح آرامگاه دو امام معصوم و « حكيمه خاتون » دختر حضرت جواد و عمه امام عسكري است كه شاهد ولادت امام زمان «عج» بوده است. اين بانو زني پرهيزكار و مورد احترام چهار امام معصوم بوده است و ديگري «نرگس خاتون» همسر امام حسن عسكري(عليه السلام)و مادر امام زمان است.

نخستين ساختمان بر آرامگاه آنان، از قرن چهارم هجري است كه تاكنون همواره تجديد و ترميم شده و توسعه يافته است. اين حرم مطهر داراي گنبدي است كه يكي از بزرگترين گنبدها در جهان اسلام است، محيط اين گنبدِ طلاييِ عظيم، 68 متر است كه در آن 72 هزار كاشي طلا به كار رفته است. در دو سمت اين گنبد دو گلدسته طلايي زيبا قرار دارد كه هر يك داراي 36 متر طول است.

آن گنبد در سال 1200 هـ . بر جاي گنبد كهني كه ناصرالدوله حمداني در سال 333 هـ . آن را ساخته بود بنا گرديد. در زير گنبد حرم مطهر، ضريح نقره اي زيبايي قرار داشت كه ساخته هنرمندان اصفهاني در سالهاي دهه 60 ميلادي بود.

متاسفانه حرم مطهر عسکریین (سلام الله علیهم) چهار سال پیش توسط دشمنان و افراد معاند بمب گذاری شد و همینک توسط شیعیان و با نظارت علماء بزرگوار در حال بازسازی است.

+ نوشته شده در  91/03/01ساعت 11:24 قبل از ظهر  توسط نوکر زهرا سلام االله علیها  | 


+ نوشته شده در  91/03/01ساعت 11:17 قبل از ظهر  توسط نوکر زهرا سلام االله علیها  | 
 
شهید شیخ "عباس لحام" پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و خارج شدن از حرم حضرت رقیه(سلام الله علیها)، از سوی گروهی که خود را در یکی از کوچه‎های اطراف حرم مخفی کرده بودند، هدف گلوله قرار گرفت. این در حالیست که یک ماه قبل نیز حجت الاسلام والمسلمین "سید ناصر العلوی " خطیب و امام جماعت حسینیه "العلویه" نیز در منطقه زینبیه دمشق با مسلسل مورد هدف قرار گرفت و به شهادت رسید.
 
به گزارش «شیعه نیوز»، شیخ "عباس لحام" امام جماعت حرم حضرت رقیه(سلام الله علیها) شب گذشته از سوی عناصر تروریستی وابسته به وهابیت در دمشق به شهادت رسید.
 
 
 منبع: ابنا
 
متن کامل رو در ادامه مطلب مشاهده کنید:

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  91/03/01ساعت 11:7 قبل از ظهر  توسط نوکر زهرا سلام االله علیها  |